افتتاح آکادمی غواصی در هفته دفاع مقدس به یاد شهدای غواص

«آغاز به کار مجهزترین آکادمی غواصی در مجموعه شهید چمران»

در پنجمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس، مجموعه شهید چمران گامی دیگر در مسیر احیای یاد و خاطره  175سرو زیر آب  کربلای چهار برداشت؛ شهدای غواصی که تا همیشه یادشان روشن است.

این آکادمی، که با هدف آموزش حرفه ای غواصی، تجهیز و طبق منویات ستاد ملی مقابله با کرونا به محض اعلام رفع خطر شیوع بیماری، آماده به ارائه خدمت و آموزش به مخاطبین خود است، آموزش شنا و نجات غریق را نیز در طرح برنامه ای خود دارد و این آمادگی را دارد تا با اتخاذ رویکرد حرفه ای، طبق استانداردهای معتبر فنی کار خود را آغاز کند.

 

منوچهر گلستانی
بازدید: 49

اولین مرحله نجلیل از خادمین حسینی

اولین همایش تجلیل از خادمین حسینی در مجموعه شهید چمران برگزار شد.

این همایش با هدف تقدیر از عزیزانی برگزار شد که طی ماههای اخیر در پی رهنمود های مدیر عامل محترم هلدینگ سیاحتی پارسیان  در خصوص کمک به معیشت محرومین، مبادرت به برپایی سه پویش با عناوین :

1-تهیه و توزیع کالاهای حمایتی جهت اقشار آسیب دیده

2-تهیه جهیزیه جهت زوج های آبرومند

3-تهیه 2000 پرس غذای گرم جهت توزیع در بیمارستانها و مراکز بهزیستی نموده اند.

 در این مراسم  که با حضور دبیر محترم ستاد اقامه نماز بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و کلیه پرسنل و پیمانکاران مجموعه شهید چمران در روز سه شنبه 25 شهریور ماه در تالار اجتماعات شرکت برگزار گردید،مدیرعامل مجموعه ضمن ابلاغ منویات ودغدغه های فرهنگی مدیرعامل محترم هلدینگ سیاحتی پارسیان ، برگزاری هر ساله این همایش را جزء اولویت های کاری درازمدت شرکت شهید چمران بیان نمود. در ادامه نیز حجة السلام و المسلمین شفیعی دبیر ستاد اقامه نماز بنیاد نیز تغییرات ایجاد شده در طی چند ماهه اخیر را بی بدلیل و شگرف قلمداد نمودند.

 

منوچهر گلستانی
بازدید: 42

سالن بیلیارد

  • زیر نظر هیئت بیلیارد استان تهران

  • سالن vip

  • آموزش از مبتدی تا پیشرفته و قهرمانی 

  • دارای فضای پذیرایی و کافی شاپ خانوادگی

  • ساعت فعالیت :  ۸  صبح  الی  ۱۲ شب

  • تلفن :   ۲۲۶۹۶۹۹۰

Super User
بازدید: 5224